czwartek, 5 czerwca 2014

Lato przybywa!

Co tam? Jak tam u Was? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. 
*** 
 Przyszły ciepłe, gorące temperatury co oznacza tylko jedno. Lato przybywa!

Z tego co słyszę i czytam to lato najbardziej jest kojarzone z gorącem, krótkimi spodenkami, plażą i morzem. Ostatnio mam wrażenie, że lato jest najbardziej wyczekiwaną porą roku. Przez resztę społeczeństwa oczywiście, bo ja lata zbytnio nie lubię. 

Jedyną pozytywną rzeczą jaka z latem mi się kojarzy to wakacje czyli dwumiesięczne nicnierobięboodpoczywam. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że wakacje należą do tych przyjemniejszych stron tej pory roku. Czy jest w ogóle ktoś kto nie lubi wakacji?

Moja główna nienawiść do tej pory roku spowodowana jest tym, że... jest gorąco. Jestem typem człowieka, na którego słoneczny żar działa wyjątkowo niemotywująco, a w skrócie mówiąc: po prostu nic mi się nie chce.

Mogłabym wspomnieć jeszcze o miliona innych negatywnych stron lata takich jak komary (co prawda mnie nie gryzą, no ale ile można słuchać narzekania znajomych?) czy o piekących od słońca plecach..., ale po co?
Skupmy się na tych pozytywnych stronach - porozmawiajmy o wakacjach.

 
W sumie na wakacje żadnych ambitnych planów nie mam, więc przedstawię Wam te mało ambitne:
- porządnie się wyspać,
- wypić możliwie jak najwięcej koktajlów truskawkowych. <3

Sezon na koktajle truskawkowe uważam za otwarty!

Wierzę w to, że jeszcze jakieś plany ambitne dojdą, przecież jeszcze jest czas na wymyślenie tego. Na pewno zrobię listę filmów do obejrzenia, tak, to na pewno. A resztę? Zobaczymy, myślę, że pojawi się jeszcze o tym post.

Właśnie mi się przypomniało, że te lato genialnie się zacznie - koncertem Thirty Seconds to Mars w Rybniku <3. Już nie mogę się doczekać! A Wy macie już jakieś plany?
 
Do napisania,
Roxana.2 komentarze:

 1. Ja jadę na 3 tygodniową kolonię ahh :D
  http://teenluxy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam to, w jaki sposób piszesz posty, przeczytane po kilka razy nadal są tak samo ciekawe. Genialnie prowadzisz bloga, życzę Ci wielu sukcesów. Mam nadzieję, że jak najdłużej będziesz pisać!
  W wolnej chwili zapraszam do mnie jeśli chcesz.Może jakaś wspólna obserwacja?
  Daj znać u mnie :) Na pewno się odwdzięczę .Pozdrawiam no i miłego wieczoru :)
  http://malinoweciernie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń